آموزشکده مجازی فناوری اطلاعات

تغيير رنگ صفحه Sign in در ويندوز8

با اينکه هر جز ويندوز 8 براي هر نياز شما مي تواند مناسب باشد ، بعضي از تنظيمات در اعماق رجيستري مخفی شده اند.مانند تغيير رنگ صفحه Sign in که در اين مقاله از آي تي جو، نحوه تغيير رنگ صفحه را شرح خوا ..... ادامه مطلب

تغيير رنگ صفحه Sign in در ويندوز8 - www.ItJoo.Com

خاموش کردن کامل ويندوز 8 بدون غيرفعالسازي Hybrid Boot

ويندوز8 داراي ويژگي جديد Hybrid Boot مي باشد که زمان بوت شدن کامپيوتر را کاهش مي دهد. اما گاهي نياز هست که کامپيوتر را به روش کلاسيک و به طور کامل خاموش کنيد. در اين مقاله از آي تي جو نحوه انجام اين ک ..... ادامه مطلب

خاموش کردن کامل ويندوز 8 بدون غيرفعالسازي Hybrid Boot - www.ItJoo.Com

رهایی از وارد کردن پسورد به هنگام Wake Up در ویندوز 8

برای شما اکثر کاربران پیش آمده که بعد از wake up کردن کامپیوتر خود بخواهید بدون وارد کردن پسورد به صفحه دسکتاپ بروید .در این مقاله از آی تی جو روشی را برای این منظور در ویندوز 8 برایتان آموزش خواهیم د ..... ادامه مطلب

رهایی از وارد کردن پسورد به هنگام Wake Up  در ویندوز 8 - www.ItJoo.Com

چطور گوشی یا تبلیت اندرویدی خود را در حالت Safe Mode بوت کنیم؟

همانطور که ممکن است اطلاع داشته باشین، در ویندوز حالتی موسوم به Safe Mode در دسترس است که در این حالت ویندوز بدون اجرای نرم افزار های جانبی نصب شده توسط کاربر بوت یا راه اندازی میشود. اهممیت این نوع ..... ادامه مطلب

چطور گوشی یا تبلیت اندرویدی خود را در حالت Safe Mode بوت کنیم؟ - www.ItJoo.Com

 

معمولا ما در فيس بوک اگر در خواست دوستي برايمان ارسال شود،آن را در صورت شناختن accept مي کنيم و در غير اين صورت با کليک کردن بر روي ignore پذيرفتن آن را به تعويق مي اندازيم .
اما بيشتر اوقات نمي توانيم اين درخواست هاي پنهاني را بيابيم!و اين مشکل عادي است که براي بيشتر افراد اتفاق ميافتد .بنابراين به نظر مي رسد تا زماني که دوباره برايمان پيغام دوستي فرستاده نشود،کاري از دستمان برنميايد!اما بايد دانست که اين درخواست هاي ignore شده را مي توان در فيس بوکمان يافت.
از آنجاييکه scriptهايي مانند unfriend ،به صورت ناخواسته اند،نبايد نگران گرفتار شدن در آنها بود.در اينجا با 4 مرحله مي توانید به راحتي درخواست هاي ignore شده را پیدا کنید.
مرحله اول:ابتدا بايد وارد حساب کاربري خود شويد.در نوار بالايي ،در سمت چپ ،گزينه هاي مربوط به   Notifications , Friend Requests  , Messages را ملاحظه خواهيد کرد .
مرحله دوم : بر روي Friend Requests کليک کرده و در آنجا See All Friend Requests را کليک کنيد .
 
 
مرحله سوم : در ادامه شما به صفحه اي هدايت مي شويد که در آن دو عنوان Hidden Requests و Group Conformations را خواهيد ديد.کافيست بر روي Hidden Requests کليک کنيد و درخواست هاي دوستي ignore شده تان را بيابيد.
 
 
مرحله چهارم : اکنون مي توانيد با اين درخواست ها موافقت کرده و يا آن ها را حذف کنيد.اگر کاري انجام ندهيد،درخواست ها ignore شده باقي خواهند ماند.
اميدوارم اين مقاله از آيتي جو براي کسانيکه واقعا به دنبال يافتن درخواست هاي ignore شده شان بودند ،مفيد واقع بشه!
 
 
 
عکس پروفایل نویسنده
الهام پور عبدالله
21 ساله دانشجوي فناوری اطلاعات دانشگاه تبريز هستم، در زمينه هاي برنامه نويسي وب و ويندوز مهارت دارم، زبان برنامه نویسی مورد علاقه من جاوا است و البته به شبکه ها و امنيت شبکه ها نیز علاقه دارم و عضو انجمن رمز ايران می باشم، جهت ارائه ترفند ها و مقالات آموزشی در خدمت کاربران آی تی جو مي باشم.

یکشنبه 10 اردیبهشت 1391 |
تعداد بازدید : 3365 |
4 نظر
Gravatar

وارد شدن به فيس بوك بدون ثبت نام

ItJoo

نميتونم
شنبه 11 شهریور 1391

Gravatar

يه جواب ميخواي بديا ديگه اينقدر فكر كردن نداره اگه نميدوني بگو من طاقت شنيدنشا دارم در ضمن صبرمم زياده ميخواي برم يه شونصدساله ديگه بيام البته با نوح اونم بخاطر اينكه يه ارزن خجالتت بدم كه جوابما زودتر بدي!

ItJoo

نميتونم
شنبه 11 شهریور 1391

Gravatar

آهان! تفره؟ باشه من به كسي نميگم بلد نبودي!باي

ItJoo

نميتونم
شنبه 11 شهریور 1391

Gravatar

رمز فىسبوکمو ىادم. رفته چه کنم ممنون

ItJoo

اىمان
دوشنبه 3 تیر 1392

نظرات :

نام :
ایمیل :
وبسایت / وبلاگ :
خصوصی :
مشخصات شما حفظ شود :
پیام :
امتیاز به آی تی جو